Znajdziecie tutaj zdjęcia, nagrania dźwiękowe i krótkie filmy ze zjazdów, wspólnych wypraw i innych spotkań absolwentów Kopra. Dla tych, którzy brali w nich udział, niech te relacje będą przypomnieniem - aż do następnej okazji spotkania się, wspólnego pośpiewania, poczucia "Kopernikowskiej" atmosfery. Dla tych Koleżanek i Kolegów, którzy w nich nie uczestniczyli może będą zachętą, by przyjść przy najbliższej okazji. A ci z nas, którzy przyjść nie mogli, bo mieszkają teraz daleko od Polski, niech chociaż w ten sposób będą z nami i już teraz zaczną odkładać na bilet: następny zjazd wprawdzie dopiero za 5 lat, ale w międzyczasie na pewno zorganizujemy jakąś wspólną imprezę.

A teraz nieco niezbędnych technikaliów:

Chociaż pliki w tej części serwisu zostały skompresowane w stopniu będącym wynikiem bolesnego kompromisu między objętością a jakością,to jednak zajmują od kilkuset kB do kilkunastu MB. Dlatego do ich pobierania wskazane jest posiadanie stosunkowo szybkiego (a przynajmniej stałego) dostępu do Sieci. Przy każdym pliku jest informacja o jego objętości

Filmy są skompresowane w formacie DivX, a więc do ich oglądania potrzebny jest odpowiedni kodek. Można go pobrać z następujących miejsc:

http://www.divx.com/divx/windows/ (wersja dla Windows XP)
http://www.divx.com/divx/mac/ (wersja dla Mackintosch-a)
http://www.divxmovies.com/codec/ (wersje dla różnych systemów: Windows 98, Me, XP orac Mac-a)

Po ściągnięciu i zainstalowaniu kodeka wybierzcie interesujacą Was imprezę z menu powyżej i... wspominajcie.